Figury Chrystus do grobu

CHRYSTUS DO GROBU - SAMA POSTAĆ 120CM KOLOR (205)

Chrystus do Grobu figura żywiczna o wysokości 120 cm kolorowa.

Figura sakralna wykonana z trwałej żywicy, pomalowana farbami wysokiej jakości. Figura może być wystawiona wewnątrz kościołów, salek, kaplic, kapliczek, domów jak i na zewnątrz (należy trzymać figurę pod zadaszeniem) . Istnieje możliwość wykonania figury z dodatkowym lakierem zabezpieczającym przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi- taką figurę można wystawić bez zadaszenia. Lakier zabezpieczający nadaje figurze połysk.

KOSZTY WYSYŁKI FIGURY – 120 zł

CHRYSTUS DO GROBU 95CM KOLOR (210)

STRAŻ RZYMSKA PRZY GROBIE (ŻOŁNIERZ PRAWY) 140CM KOLOR (198)

Figura żywiczna starż rzymska przy grobie: Żołnierz Prawy o wysokości 140 cm kolorowa.

2 700,60 zł

CHRYSTUS DO GROBU 110CM KOLOR (207)

Chrystus do Grobu figura żywiczna o wysokości 110 cm kolorowa.

KOSZTY WYSYŁKI FIGURY – 120 zł

CHRYSTUS DO GROBU 115CM KOLOR (206)

Chrystus do Grobu figura żywiczna o wysokości 115 cm kolorowa.

KOSZTY WYSYŁKI FIGURY – 120 zł

CHRYSTUS DO GROBU 125CM KOLOR (204)

Chrystus do Grobu figura żywiczna o wysokości 125 cm kolorowa.

KOSZTY WYSYŁKI FIGURY – 150 zł

CHRYSTUS DO GROBU 130CM KOLOR (203)

Chrystus do Grobu figura żywiczna o wysokości 130 cm kolorowa.

1 028,60 zł

CHRYSTUS DO GROBU 140CM KOLOR (202)

Chrystus do Grobu figura żywiczna o wysokości 140 cm kolorowa.

1 527,60 zł

CHRYSTUS DO GROBU 150CM KOLOR (201)

Chrystus do Grobu figura żywiczna o wysokości 150 cm kolorowa.

KOSZTY WYSYŁKI FIGURY – 180 zł

2 162,40 zł

CHRYSTUS DO GROBU 180CM KOLOR (200)

Chrystus do Grobu figura żywiczna o wysokości 180 cm kolorowa.

KOSZTY WYSYŁKI FIGURY – ustalane indywidualnie

3 255,80 zł

CHRYSTUS DO GROBU 65CM KOLOR (208)

Chrystus do Grobu figura żywiczna o wysokości 65 cm kolorowa.

Dodatkowa opłata lakierowania + 75 zł.

KOSZTY WYSYŁKI FIGURY – 50 zł

STRAŻ RZYMSKA PRZY GROBIE (ŻOŁNIERZ LEWY) 140CM KOLOR (197)

Figura żywiczna starż rzymska przy grobie: Żołnierz Lewy o wysokości 140 cm kolorowa.

3 351,60 zł