Nasz sklep internetowy jest miejscem, gdzie kupisz artykuły na chrzest. Jak wierzą katolicy, ten kluczowy sakrament oczyszcza z grzechów i pozwala stać się członkiem Kościoła. Dlatego związana jest z nim bogata symbolika, wyrażana m.in. przez wyjątkowe przedmioty. Akcesoria do chrzcin obejmują świece, szatki, koszulki czy kartki. Wszystkie tego typu przedmioty znajdziesz u nas, a dodatkowo możesz mieć pewność, że będą one eleganckie. To znakomita propozycja dla rodziców czy innych członków rodziny dziecka. Zachęcamy do kupowania!

Najlepsze artykuły na chrzest

Klientom szczególnie polecamy białe świece, które stanowią nieodłączną część uroczystości. Tego typu artykuł na chrzest symbolizuje światło i wiarę. Do wyboru są różnorodne warianty zdobione m.in. motywami roślinnymi, krzyżem czy aniołkami. Sprzedajemy także piękne białe koszulki ze złotym haftem oraz innego rodzaju akcesoria do chrzcin, np. okapniki czy profitki. Warto również sięgnąć po klasyczne obrazki z interesującymi grafikami sakralnymi albo srebrne pamiątki w różnym kształtach, które będą wyjątkowym podarkiem dla dziecka.

CHRZEST NASZEGO DZIECKA

Chrzest naszego dziecka - red. Irena Leśniak, Irena Kornelak, ks. Stanisław Mika, ks. Stanisław Szczepaniec

Jak przygotować się do chrztu dziecka? Jakie kroki należy podjąć, by dziecko przyjęło sakrament chrztu? Na czym polega symbolika chrztu i jak przebiega liturgia? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie Państwo w tej książeczce. Słowem: mały poradnik dla rodziców.

Format: 145 x 205mm
ISBN: 83-88971-29-8

DLA MALUCHA. MOJA BIBLIA, MÓJ ALBUM, MOJE MODLITWY

Nie macie pomysłu, jak najlepiej uczcić narodzenie dziecka? Mamy dla was coś wyjątkowo uroczego i niepowtarzalnego. Trzy książeczki zapakowane w ozdobne pudełko pod wspólną nazwą „Dla malucha”. To prezent najlepszy z możliwych, który będzie dziecku towarzyszył przez kilka pierwszych lat życia. W skład proponowanego przez nas zestawu wchodzą książeczki: „Moja Biblia”, dzięki której dziecko zapozna się z najbardziej rozpoznawalnymi opowieściami biblijnymi ze Starego i Nowego Testamentu; „Mój album”, gdzie rodzice będą mogli upamiętnić najważniejsze momenty z pierwszych miesięcy życia swojej latorośli; „Moje modlitwy”, ucząca Modlitwy Pańskiej i modlitw płynących wprost z maleńkiego serca. Atuty wydawnictwa to piękna szata graficzna i przystępny dla dziecka język.

Liczba stron:
- Moja Biblia: 62
- Mój album: 30
- Moje modlitwy: 46

Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła
Stron: 62 + 30 + 46
ISBN: 978-83-7424-937-9

JESTEM DZIECKIEM BOŻYM - ALBUM

Wspaniała pamiątka uroczystości Chrztu świętego zarówno dla dziecka, jak i dla rodziców. Autorzy zadbali o przebogatą treść i różnorodność form, co sprawia, że książka ta ma walor fascynującej, a zarazem bardzo pouczającej lektury. Znaleźć w niej można między innymi urocze wiersze i opowiadania, myśli o rodzinie, księgę imion, fragmenty Pisma Świętego, obszerne cytaty z liturgii chrzcielnej, a nawet wywiad z księdzem, który odpowiada na szereg pytań rodzących się w związku z przyjmowaniem sakramentu Chrztu świętego. Nie brakuje też miejsca na wpisanie ważnych informacji czy dat, jak również na wklejenie pamiątkowych fotografii. Do albumu dołączono prezent: płytę kompaktową z przepiękną bajką na dobranoc i piosenkami-modlitwami śpiewanymi przez dzieci.

Autor: Małgorzata Nawrocka, ks. Wojciech Bartkowicz, ks. Wiesław Kwiecień

OBRAZ A5 ANIOŁ STRÓŻ 010_003 TW zwykła - MODLITWA

Obrazek Anioł Stróż z napisem i modlitwą: "Aniele Boży Stróżu mój, Ty zawsze przy mnie stój"

OBRAZ A5 ANIOŁ STRÓŻ 010_004 TW zwykła - MODLITWA

OBRAZ A5 ANIOŁ STRÓŻ 010_005 TW zwykła - MODLITWA

OBRAZEK ANIOŁY NAD DZIECKIEM SERCE 8x7,3

OBRAZEK ŚWIĘTA RODZINA SERCE 15,5x14 cm

OKAPNIK PLASTIKOWY DUŻY BIAŁY..

Średnica: 9 cm. Wylot: około 4,5 cm

OKAPNIK PLASTIKOWY DUŻY PRZEŹROCZYSTY

Średnica całości: 9 cm. wlot: około 4,5 cm.

OKAPNIK PLASTIKOWY MAŁY BIAŁY.

Średnica: 7 cm. Wlot około 3 cm.

OKAPNIK PLASTIKOWY MAŁY PRZEŹROCZYSTY

Śrenica całości: 7,5 cm. Wlot: około 3 cm.

PAMIĄTKA ROCZNICY CHRZTU A5 NR34