Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, null given in /klasy/mysql_obiekt_wielojezyczny_class.php on line 14
Hurtownia „Misericordia” <b>Podaruj mi kowbojski strój</b> Izabela Karasińska Kiedy był małym chłopcem, chciał zostać kowbojem na preriach. Tak się zaczyna niezwykła historia Amerykanina polskiego pochodzenia, który został biskupem w Kazachstanie. Franciszkański zakonnik ks. bp Henryk Howaniec szedł daleką drogą: od Stanów Zjednoczonych, poprzez Rzym, na misje w stepy Kazachstanu? Książka jest rodzajem literackiego portretu ? pamiętnika spisanego według osobistych wspomnień głównego bohatera. Przed oczami Czytelnika przesuwa się równocześnie barwny korowód ludzi i wydarzeń: polska emigracja w Chicago, historia wielkiego Zakonu, codzienne życie ojców i braci, imperium Dżingis-chana, losy zesłańców z czasów carskich i komunistycznych, misja Kościoła w Azji Środkowej. Ojciec Henryk Howaniec OFM - człowiek w brązowym habicie świętego Franciszka, ufny w Bożą Opatrzność i Mądrość, przemierzający ziemię z Zachodu na Wschód - jest wymownym świadectwem i przykładem chrześcijańskiego życia w dzisiejszych czasach. Izabela Karasińska od roku 1998 publikuje wiersze oraz książki o tematyce misyjnej. Była na misjach w Kongo, Kamerunie i Kazachstanie. Jest wicedyrektorem Papieskich Dzieł Misyjnych w diecezji bielsko-żywieckiej. Prywatnie jest żoną i matką, a z zawodu lekarzem stomatologiem. Oprawa: miękka Rok wydania: 2010 Format: 14,8 × 21 cm Ilość stron: 184 Wydawca: Wydawnictwo M
Misericordia » Oferta » » 19686

19686

19686

19686

Podaruj mi kowbojski strój
Izabela Karasińska

Kiedy był małym chłopcem, chciał zostać kowbojem na preriach. Tak się zaczyna niezwykła historia Amerykanina polskiego pochodzenia, który został biskupem w Kazachstanie.
Franciszkański zakonnik ks. bp Henryk Howaniec szedł daleką drogą: od Stanów Zjednoczonych, poprzez Rzym, na misje w stepy Kazachstanu?
Książka jest rodzajem literackiego portretu ? pamiętnika spisanego według osobistych wspomnień głównego bohatera. Przed oczami Czytelnika przesuwa się równocześnie barwny korowód ludzi i wydarzeń: polska emigracja w Chicago, historia wielkiego Zakonu, codzienne życie ojców i braci, imperium Dżingis-chana, losy zesłańców z czasów carskich i komunistycznych, misja Kościoła w Azji Środkowej.
Ojciec Henryk Howaniec OFM - człowiek w brązowym habicie świętego Franciszka, ufny w Bożą Opatrzność i Mądrość, przemierzający ziemię z Zachodu na Wschód - jest wymownym świadectwem i przykładem chrześcijańskiego życia w dzisiejszych czasach.

Izabela Karasińska od roku 1998 publikuje wiersze oraz książki o tematyce misyjnej. Była na misjach w Kongo, Kamerunie i Kazachstanie. Jest wicedyrektorem Papieskich Dzieł Misyjnych w diecezji bielsko-żywieckiej. Prywatnie jest żoną i matką, a z zawodu lekarzem stomatologiem.

Oprawa: miękka
Rok wydania: 2010
Format: 14,8 × 21 cm
Ilość stron: 184
Wydawca: Wydawnictwo M

© 2008 - 2016 PAMIT