Twoje małżeństwo się liczy

ilość egz.
dodaj do przechowalni

Opis

Związek małżeński jest niczym ogród. Musi być podlewany i nawożony. Juan i María del Mar chcą być naszymi przewodnikami przy „pielęgnacji ogrodu”. Dlatego też książki tej nie powinno się przeczytać jednym tchem i odłożyć na półkę – to raczej podręcznik pracy nad sobą, do którego oboje małżonkowie powinni często zaglądać.
Z Prologu

Juan Varela
Tytuł licencjata w dziedzinie teologii zdobył w Instytucie Biblijnym IBSTE w Hiszpanii, a magistra w seminarium teologicznym SETEHO w Hondurasie. Odbył studia podyplomowe z zakresu Systemowej Terapii Rodzinnej w KINE, Korekcji Zaburzeń Seksualnych w Centro Carpe Diem oraz Terapii Rodzinnej na Uniwersytecie w Sevilli. Założyciel i dyrektor Instytutu Edukacji Rodzinnej i kierownik Ośrodka Orientacji i Mediacji Rodzinnej COMEFA w Sevilli. W latach 2007-2011 koordynator program De Familia a Familia prowadzonego przez stowarzyszenie AGAPE. Autor kilku książek i prelegent na konferencjach o tematyce rodzinnej w Hiszpanii, Ameryce Łacińskiej i Stanach Zjednoczonych.

Maria del Mar Molina
Absolwentka wydziału pedagogicznego Uniwersytetu w Kordobie i wydziału teologicznego Instytutu Biblijnego IBSTE. Ukończyła kurs Mediacji Rodzinnej na Uniwersytecie w Sevilli i Doradztwa Rodzinnego w Niche College w Anglii. Koordynatorka programu De Familia a Familia i współautorka wielu książek o tematyce rodzinnej pisanych wraz z mężem Juanem Varelą.

Wydawca: Wydawnictwo Księży Sercanów
Waga: 393 g