*KOSTKA

Dostępność: na zamówienie
Cena: 33,20 zł 33.20
ilość egz.
dodaj do przechowalni

Opis

Komiks K.O.S.T.K.A jest opowieścią o Stanisławie Kostce i jego bracie Pawle. Dwójce młodych ludzi, którzy wyruszyli w daleką drogę do Wiednia, by tam wejść w dorosłość. Obu niczego nie brakowało. Mieli miłość i wsparcie rodziny, zabezpieczenie finansowe, otwarte głowy i wolność wyboru. Dlaczego więc się poróżnili i dlaczego ich życie potoczyło się w tak różnych kierunkach?

Staszek Kostka jak każdy nastolatek miał pragnienia. Co więcej, umiał je wypowiedzieć przed samym sobą i przed swoimi bliskimi. Czy było to wtedy łatwe? Nie. To łatwe nie jest do dziś. Z jednej strony narażenie się na śmieszność i obawa przed odrzuceniem, z drugiej nasze lenistwo i wygoda. Czy to wszystko nie sprawia, że robimy mniej, niż jesteśmy w stanie zrobić? Paweł Brożyniak SJ, Wieloletni organizator Ignacjańskich Dni Młodzieży

Komiks to dość nietypowa forma mówienia o świętych, ale przecież bardzo dobrze wpisująca się w naszą współczesną cywilizację obrazkową. Żeby zaś dotrzeć do współczesnego człowieka, trzeba stosować współczesne środki.
Wojciech Ziółek SJ, Prowincjał Jezuitów

Wydanie: pierwsze
Rok wydania: 2011
Oprawa: miękka
Liczba stron: 116
Wymiary: 189x265 mm
Waga: 0.45 kg
ISBN: 978-83-7505-642-6
Autor: Przemysław Wysogląd
Ilustrator: Przemysław Wysogląd


Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony